czwartek, 3 września 2015

11



Znów inaczej się czuje,
Bicia serca nie rozumiem.
Wszystko mnie irytuje,
Bo samego siebie gubię.

Patrzę gdzieś w dal,
Widzę miliony gwiazd.
Ktoś mnie znów obserwuje,
Nawet tego nie komentuje.

Łez nie kontroluje,
W muzykę się wsłuchuje.
Marzenia nowe przywołuje,
Nadzieją siłę odbudowuję.

Chciałbym o czymś zapomnieć,
Odlecieć daleko stąd.
Ujrzeć mglisty czasu krąg,
By skrócić największą z mąk.
~Tesio

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz