1.
Pogubiłem się, chęci straciłem na kolejny dzień. Nawet uśmiech, bardziej
sztuczny wydawał się. Słowa osłabiają mnie, dotykają bardziej niż wszystkie
rany kłute. Jeszcze tu jestem, bo ktoś wierzy w to że może uda się.
Ref:. To czego nie widzę boli mnie najmniej, chciałbym nadal stać i móc bronić się. Uciec jak najdalej gdzieś, gdzie to wszystko ma jakiś sens.
2. Kolejny szary dzień, wita mnie. Tak bardzo wstawać nie chcę. Ile razy dziś usłyszę jeszcze, że mógłbym dać im więcej. Przecież ja tylko staram się, a pot spływa po ręce. Chodź trochę zrozum mnie, bo może kiedyś i ty przez życie klękniesz.
Ref:.
3. To co kiedyś miało sens wydaje się bezsensem. Przeżyłem tylko życia część, brak ochoty by przeżyć go więcej. Patrząc na mnie nie zauważysz co ukrywa wnętrze. Skryłem to tak by nikt nigdy nie zrozumiał więcej, pozostaje tylko tajemnica na kartce która tworzy pustą przestrzeń.
Ref:.
4. Inne wyobrażenie miałem, każdy zmieniał szybko o mnie zdanie. Stało się to zbytnio zagmatwane, uciec do nicości chciałem. Wytłumaczyć nikomu nie umiałem, ufać w każde słowo przestałem. Nie zostanie po mnie więcej, tylko tyle napisało moje wnętrze.
~Tesio
Ref:. To czego nie widzę boli mnie najmniej, chciałbym nadal stać i móc bronić się. Uciec jak najdalej gdzieś, gdzie to wszystko ma jakiś sens.
2. Kolejny szary dzień, wita mnie. Tak bardzo wstawać nie chcę. Ile razy dziś usłyszę jeszcze, że mógłbym dać im więcej. Przecież ja tylko staram się, a pot spływa po ręce. Chodź trochę zrozum mnie, bo może kiedyś i ty przez życie klękniesz.
Ref:.
3. To co kiedyś miało sens wydaje się bezsensem. Przeżyłem tylko życia część, brak ochoty by przeżyć go więcej. Patrząc na mnie nie zauważysz co ukrywa wnętrze. Skryłem to tak by nikt nigdy nie zrozumiał więcej, pozostaje tylko tajemnica na kartce która tworzy pustą przestrzeń.
Ref:.
4. Inne wyobrażenie miałem, każdy zmieniał szybko o mnie zdanie. Stało się to zbytnio zagmatwane, uciec do nicości chciałem. Wytłumaczyć nikomu nie umiałem, ufać w każde słowo przestałem. Nie zostanie po mnie więcej, tylko tyle napisało moje wnętrze.
~Tesio
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz