czwartek, 3 września 2015

18



Znów mi się śniły oczy twe,
Przeszyły moją dusze.
Widziały te wszystkie katusze,
lecz jeszcze wiele przeżyć muszę.

Byłem zbyt słaby by dalej żyć,
wtedy dałaś mi nadzieje.
Po to ponoć człowiek istnieje,
by spełniać te złudne marzenie.

Tyle było pięknych chwil,
ponoć wiele jeszcze czeka.
To dla nich warto żyć,
nie można tylko uciekać.

Czasem brak mi słów,
wtedy lecą zimne łzy.
Powoli brak już tchu,
by móc dalej iść.
~Tesio

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz