czwartek, 3 września 2015

15



Gdy Cię tylko widzę,
To wiem że istnieje.
Gwiazdy na niebie,
Spełniły to życzenie.

Wszystko co czuje,
Ty tylko zrozumiesz.
Chodź to zostało,
gdzieś w głębi skryte.

Niełatwe jest życie,
Śmierć w nim ujrzycie.
Rany nigdy nie zagojone,
Mówią o tym co minione.
~Tesio

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz