Gdy
Cię tylko widzę,
To wiem że istnieje.
Gwiazdy na niebie,
Spełniły to życzenie.
Wszystko co czuje,
Ty tylko zrozumiesz.
Chodź to zostało,
gdzieś w głębi skryte.
Niełatwe jest życie,
Śmierć w nim ujrzycie.
Rany nigdy nie zagojone,
Mówią o tym co minione.
~Tesio
To wiem że istnieje.
Gwiazdy na niebie,
Spełniły to życzenie.
Wszystko co czuje,
Ty tylko zrozumiesz.
Chodź to zostało,
gdzieś w głębi skryte.
Niełatwe jest życie,
Śmierć w nim ujrzycie.
Rany nigdy nie zagojone,
Mówią o tym co minione.
~Tesio
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz