czwartek, 3 września 2015

12





Kiedyś tylko czasem,
Dziś w sumie to tylko rutyna.
Twarz pozostała cała sina,
Kogo to jest wina.

To wszystko przez łzy,
Spływające po mej twarzy.
Nie powinienem marzyć,
Co może się jeszcze zdarzyć.

Tak dobrze już wiem,
Jak słowa mogą zranić.
Nie wiem jak siebie wybawić,
Tych błędów nie umiem naprawić.
~Tesio

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz