czwartek, 3 września 2015

14



Jak to jest możliwe,
Że tak bardzo tęsknie.
Aż tęsknie za kimś,
Kogo nigdy nie widziałem.

Sam się tego nie spodziewałem,
Zbyt wielką ufność posiadałem.
W marzeniach Cię schowałem,
Tam o Tobie pamiętałem.

Chwile tak piękne to były,
Te sny kiedyś się spełniły.
Szkoda że różne zakończenia miały,
Lecz bez nich świat był za szary.

To co sensu nie miało,
W świetle księżyca go nabrało.
A milion gwiazd na niebie,
zazdrościło że jestem bliżej Ciebie.
~Tesio

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz