niedziela, 6 września 2015

21

Chciałem dziś,
Gdzieś stąd wyjść.
Nie budzić Cię,
Dać Ci śnić.

Zaufać samemu sobie,
Bo znam już odpowiedź.
Lecz lepiej jeśli teraz,
Nic nie powiem.

Chociaż płyną łzy,
To muszę iść.
Musze tylko żyć,
Chodź brak mi sił.

To tylko kropla krwi,
Spadła na podłogę.
Mówią ciągle mi,
Złą wybrałeś drogę.

Lecz po co żyć,
Gdy nie ma nic.
Tylko wspomnienia,
pozostały na osłodę.
~Tesio

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz