niedziela, 6 września 2015

35



Chciałem pokazać Ci inny świat,
Taki bez cierpienia i wad.
Starałem się wszystko zrozumieć,
Wytłumaczyć to co czuje.

Ciągle o czymś myślę,
Cały czas czegoś mi brakuje.

Dostałem kilka wspomnień,
Kilka chwil za które dziękuje.
Cała moja przyszłość,
Za białą mgłą się kreuje.

Ta głęboka nieświadomość,
Strachem mnie zaskakuje.

I znów to nieznośne oczekiwanie,
Z tęsknoty popadam w zamęt.
Wiem że kiedyś to zrozumiesz,
Nie odejdę bo nadal to czuje.
~Tesio

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz