niedziela, 6 września 2015

27



Znów to wróciło,
Te wspomnienia.
Wraz z nimi ona,
z milionami łez.

Wiesz to było dawno,
a czuje to jak wczoraj.
Te nieziemskie ciepło,
które dawały jej ramiona.

Nadal czuje ten ból,
Te raniące słowa.
Nie żałuje niczego,
przeżyłbym to od nowa.

Niczym masochista,
rozkoszuje się w bólu.
Dają go wszystkie wspomnienia,
wtedy przychodzi chwila ukojenia.
~Tesio

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz