niedziela, 6 września 2015

29



Co z tego że to rani mnie,
nie widać po mnie czy czuje.
Wycofać się już nie próbuje,
serce bardziej niż zwykle kuje.

Tracę nad wszystkim kontrole,
coraz częściej nie kontaktuje.
Został tylko blady cień,
wspomnień które pozostały.

Nie ma niestety już nas,
zniknęłaś pośród ludzkich mas.
Liczyłem jeszcze przez chwile,
że usłyszysz i wrócisz do mnie.

Czemu to nie ma sensu,
łzy po policzkach spłynęły.
Marzenia wszystkie poznikały,
a świat został bez zmiany.
~Tesio

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz