niedziela, 6 września 2015

26


Kilka słodkich chwil,
wiele zakłamanych zdań.
Wiesz co do zaoferowania mam,
nie kryj tego w sobie sam.

Jeszcze wiele chwil minie,
na podłogę spadnie milion łez.
Nawet Ty dobrze o tym wiesz,
coś między nami jest.

Kolejny dzień znów minął,
nie odpisałaś jeszcze mi.
Nadzieje jeszcze się tli,
nie wiem jak długo będziemy żyć.
~Tesio

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz