niedziela, 6 września 2015

32



Ciągle czegoś brak,
Poranka kwaśny smak.
Tak wolno płynie czas,
Świergot ptaków budzi nas.

Ponoć to już znasz,
Przeżyłeś to nie raz.
Od środka powoli atakuje,
W sercu miejsce znajduje.

Nadal pustkę w sobie noszę,
Wspomnienia przywołuje.
Zbyt mało rozumiem,
By wyrazić to co czuje.
~Tesio

2 komentarze: