niedziela, 6 września 2015

31

Bez Ciebie jest tak pusto,
proszę wróć już jutro.
Wiem że słyszysz mnie,
ciągle widzieć Cię chcę.

Słowa palą usta me,
nie wiem jak zachować się.
Udowodnić Sobie chcę,
że znów podniosę się.

Nie wiem jeszcze jak,
zegar wybija życia takt.
Gdzie odnajdę Cię,
mogłaś zostawić znak.

Kolejny świta dzień,
nieznośnie zwalnia czas.
To coś nadal płonie w nas,
nie rozumiem tego nawet ja.

Cały świat to widzi,
jak los sobie z nas szydzi.
Miłości słodki mija czas,
rzeczywistość dogania nas.

To nie może być prawda,
że to była ta zła droga.
Teraz nie mogę się wycofać,
niech dzieje się co chce.

Smutek przeszywa serce me,
łzy zmoczyły kolejną chusteczkę.
Nie wiem czego teraz chcę,
miliony pomysłów na sekundę.

Miałem cichą nadzieje,
lecz straciłem i ją.
Usłyszałem w nocy cichy szmer,
wtedy nadszedł wieczny sen.
~Tesio

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz