niedziela, 6 września 2015

33



W tym miejscu się wychowałem,
Tutaj się sobie obcy stałem.
Zatraciłem się w samotności,
Brak tu współczucia i miłości.

Nadeszły pewne nieodwracalne zmiany,
W środku na strzępki porozdzierany.
Po co ten upór wytrwały,
Nie zagoją się już te rany.
~Tesio

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz