niedziela, 6 września 2015

25



I biegnę znów,
Gdy pada deszcz.
Nie widać moich łez,
a serce zaraz eksploduje.

Teraz po cichu kontempluje,
myśli zbieram i analizuje.
Nie wiele do szczęścia potrzebuje,
lecz trudno to chyba zrozumieć.

Deszcz ze łzami miesza się,
słychać tylko głuchą cisze.
Tak szybko przemija nasze życie,
nie wiem czy to widzicie.

Puste dzisiaj mijam ulice,
samotnie idąc przez życie.
Wtedy rzadziej serce ranicie,
nigdy całej prawdy nie ujrzycie.
~Tesio

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz