niedziela, 6 września 2015

23



Latami na kogoś czekałem,
niedawno anielice spotkałem.
Byłaś tylko marzeniem,
szczęściem którego nie miałem.

Kilka chwil miało tutaj miejsce,
to one rozgrzały moje serce.
Nie chcę Cię stracić więcej,
pozwól mi dać to co najlepsze.

Właśnie tak smakuje szczęście,
znalazłem w końcu swoje miejsce.
Czy Cię zobaczę raz jeszcze,
Już teraz za Tobą tak tęsknie.
~Tesio

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz