niedziela, 6 września 2015

30

Piękny dziś ten księżyc,
za bladymi chmurami.
Ten naturalny nieba błękit,
niczym morze z tajemnicami.

Chłodny wieje wiatr,
Tańczy między trawami.
Gdzieś tam cichy szmer,
do niczego nieprzypisany.

Pośrodku jest ten staw,
może stary i zaniedbany.
Jednak swoją historie ma,
pływają w nim łzy z wspomnieniami.

Stoją tam anioły dwa,
I jeden człowiek trupio blady.
Może to być każdy z nas,
Gdy czasem łamiemy zasady.
~Tesio

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz