Widzę
Cię tam w oddali,
Za granicą jesteśmy trzymani.
Byliśmy razem zbyt silni,
Nierozerwalnymi więzami spętani.
Kilka kropel łez,
Przesiąkły już rękawy.
Popatrz w moje oczy,
W nich obłęd niezrozumiały.
Czas tak szybko mija,
Kolejny dzień się zaczyna.
Bez Ciebie właśnie,
Tak ciężko wytrzymać.
~Tesio
Za granicą jesteśmy trzymani.
Byliśmy razem zbyt silni,
Nierozerwalnymi więzami spętani.
Kilka kropel łez,
Przesiąkły już rękawy.
Popatrz w moje oczy,
W nich obłęd niezrozumiały.
Czas tak szybko mija,
Kolejny dzień się zaczyna.
Bez Ciebie właśnie,
Tak ciężko wytrzymać.
~Tesio
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz